بیانیه حفظ حریم شخصی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر

حریم خصوصی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر


بیانیه حفظ حریم شخصی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر

بیانیه حفظ حریم شخصی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر به تارنمای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر خوش آمدید. این دانشگاه برای حریم خصوصی کاربران خود ارزش فراوان قائل بوده و در حفظ آن نهایت تلاش خود را مبذول میدارد . اگر چه تعهدات و مسئولیت ها در این ضمینه محدود به توانایی‌ها و امکانات دانشگاه بوده، مسئولیت و یا تعهدی نسبت به اقدامات مجرمانه، حوادث و رویدادهای غیرمترقبه و یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات این دانشگاه نباشد، نخواهد داشت. در هنگام استفاده از این پورتال، درصورت درخواست اطلاعات هویتی مطمئن باشید که تنها بر اساس اصول مطرح شده در این بیانیه استفاده خواهد شد. ضمنا شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه از آخرین تغییرات اعمال شده در ضمینه حفظ حریم شخصی این دانشگاه مطلع شوید.

اطلاعاتی که دریافت می گردد :

به منظور کار با این تارنما و یا استفاده از خدمات آن برخی اطلاعات شخصی شما ممکن است دریافت گردد. این اطلاعات برای اعمال خدمات، حفظ کیفیت خدمات، و به منظور فراهم کردن آمار عمومی ناظر به استفاده از پایگاه اینترنتی به کار گرفته می‌شود. این اطلاعات شامل موارد ذیل می باشد : اطلاعات هویتی مانند : آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی،کدملی, شماره تلفن، آدرس منزل، آدرس محل کار، نام پدر، شماره همراه، نام شرکت، شناسه ملی، تاریخ تولد، مدرک تحصیلی، شماره دانشجویی اطلاعات تجهیزات سخت افزاری مانند : مشخصات رایانه و تجهیزات مرتبط. اطلاعات نرم افزاری مانند : سیستم عامل، نرم افزارهای مورد استفاده، آدرس IP، نوع مرورگر، زمان دسترسی و آدرس وب سایت‌های ارجاع‌دهنده.

چگونگی بهره برداری از اطلاعات :

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر به منظور شناخت نیازها و ارائه پیشنهادهای بهتر به کاربران، از اطلاعات گردآوری شده برای اهداف ذیل استفاده می‌کند : ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان یا همکاران استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعات

استفاده در سامانه های مختلف دانشگاه

توجه داشته باشید که اگر شما مستقیماً اطلاعات حساس هویتی یا شخصی خود را از طریق دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر افشا کنید، ممکن است این اطلاعات توسط سایرین به کار گرفته شود. این دانشگاه هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند. دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر پیشنهاد می کند بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی را که می‌خواهید از طریق این دانشگاه به آنها لینک دهید، مرور کرده و بدانید آن سایت‌ها چگونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. این دانشگاه نسبت به بیانیه حریم خصوصی و همچنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

امنیت اطلاعات :

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر اطلاعات شخصی و هویتی که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تأیید نشده محافظت می‌کند . هنگامی که اطلاعات شما (مانند شماره حساب کارت اعتباری) به سایتی دیگر منتقل میشود، با استفاده از کدسازی، مانند پروتکل SSL محافظت می‌شود. این دانشگاه اطلاعات شخصی را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند و به اشخاص ثالث ارائه نمی دهد، مگر اینکه از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کند.

محتوی تارنما :

تارنمای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر علاوه بر سامانه مدیریت محتوا دارای چندین سامانه نرم افزاری می باشد که هر یک به منظور ارائه خدمات، اطلاع رسانی فعالیت های سازمان و سرویس دهی بهتر به مراجعین مراکز درمانی، عموم مردم، اساتید، کارکنان شاغل یا بازنشسته و دانشجویان طراحی شده است .

تارنما اعضای هیات علمی :

اعضای محترم هیات علمی این دانشگاه دارای سامانه وب سایت اعضای هیات علمی می باشند. بدین معنی که هر عضو هیات علمی دارای یک تارنمای اختصاصی به زبان فارسی است. ورود اطلاعات این تارنما توسط اعضای محترم هیات صورت می پذیرد و مسئولیت کامل انتشار محتوای این وب سایت ها در بخش فعالیت های علمی نظیر تألیف کتب مقالات کنفرانس، طرح ها و اطلاعاتی از این دست بر عهده صاحبان هر یک از این وب سایت ها است. مدیریت آمار و فناوری اطلاعات در بدو ایجاد وب سایت برای هر یک از این اساتید تنها می تواند درخواست اطلاعات پایه افراد نظیر نام ، نام خانوادگی، اطلاعات تماس ،رشته تحصیلی، مرتبه علمی و گروه آموزشی نمایند. پس از ایجاد تارنما تنها بخش هایی از این اطلاعات که جنبه خصوصی نداشته باشد برای معرفی اساتید دارای نمایش عمومی خواهند بود.

استفاده از کوکی ها :

پایگاه اینترنتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور تارنما بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود تا بتواند اطلاعاتی در مورد استفاده شما از تارنما داشته باشد. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولاً تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید.

مالکیت معنوی و حق انتشار :

این تارنما و همه محتوای آن بر مبنای قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران ، تحت مالکیت معنوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر می‌باشد. هرگونه تولید مشابه، ارسال به شخص ثالث، انتشار در زیر سایت‌ها و یا چاپ تمام یا بخشی از هر نوع محتوای موجود در این سایت فقط با ذکر نام منبع مجاز است. مگر در مواردی که موافقت‌نامه معتبر کتبی از سوی وزارت بهداشت و درمان صادر شده باشد. هیچ نام ،آرم یا علائم تجاری و خدماتی به منظور تبلیغات در تارنما وجود ندارد. موارد احتمالی نیز فقط برای نشان دادن محصولات و خدمات مرتبط به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر یا دیگر واحد های زیرمجموعه و وابسته به این سازمان می باشد. ممکن است پیوندهایی به سایت‌هایی غیر از سایت‌های دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر وجود داشته باشد که در این صورت، حقوق مالکیت معنوی ما محتوای آن سایت‌ها را در بر نمی‌گیرد و برای اطلاع از نحوه استفاده از محتوای آنها به بخش شرایط و قوانین و یا بخش مالکیت معنوی خود آن سایت‌ها باید رجوع شود. لازم به ذکر است با افراد خاطی طبق قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران برخورد خواهد شد.

پست الکترونیک و اکانت اینترنت دانشگاهی :

اطلاعات مورد نیاز جهت ساخت اکانت اینترنت دانشجویان از سامانه آموزشی دانشجویان استخراج می شود و در نرم افزار اکانتینگ دانشگاه اعمال می گردد که بصورت پیش فرض نام کاربری شماره دانشجویی و رمز عبور کد ملی می باشد و برای تغییر رمز عبور از سامانه internet.irshums.ac.ir امکان پذیر می باشد. جهت دریافت ایمیل آکادمیک میتوانید در صفحه ایمیل دانشگاه فرم درخواست الکترونیک را تکمیل نمایند.

پیوندها :

در تارنما دانشگاه و واحدهای تابعه پیوندهای بسیاری به سایر مجموعه ها ، دانشگاه ها و ارگان ها وجود دارد که همگی مرتبط با نوع فعالیت دانشگاهی است، تمامی این تارنما ها تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نمایند. وقتی کاربر تارنما دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر از این لینک ها استفاده می نماید در واقع از محدوده تارنما این دانشگاه خارج می شود لذا مسئولیت کنترل محتوی و حفظ حریم شخصی افراد بر عهده تارنما مربوطه می باشد.

اطلاعات تماس :

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر نظرات شما در خصوص محتوای " بیانه حفظ حریم شخصی" این دانشگاه را گرامی می‌دارد. اگر معتقدید که دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر به این بیانه وفادار نمانده، لطفا از طریق آدرس info@irshums.ac.ir با ما تماس بگیرید. این مجموعه تمام تلاش خود را خواهد کرد تا جهت بهره گیری لازم از تارنما دانشگاه و امنیت اطلاعات پیگیریهایی مطابق با قوانین و مقررات را به نحو شایسته انجام دهد.

هدایت به بالای صفحه